Cestné betóny pre vozovky, mosty, tunely i parkoviská

Riešením na plochy s vysokým dopravným zaťažením sú cestné betóny. Vyznačujú sa vysokým stupňom odolnosti voči nárazom, oderom a mechanickému opotrebovaniu (sú odolnejšie ako asfalt). Cestné betóny sú navyše mrazuvzdorné, odolné voči soliam aj vysokým teplotám či ostatným poveternostným podmienkam. Svoje kvalitatívne vlastnosti si uchovávajú počas celého roka, a to aj pri vyťaženejšej prevádzke. Metličkovou úpravou sa dosahujú protišmykové vlastnosti hladeného povrchu.

Cestné betóny sú vhodné pre inžinierske a dopravné stavby a všetky typy ciest (diaľnice, cesty I. a II. triedy, miestne komunikácie), ako aj na parkoviská, mosty, tunely, logistické parky, autobusové zastávky, letecké dráhy a rôzne iné dopravné plochy. Dodáme, že pevnosť betónu je normovaná v závislosti od typu zaťaženia vozovky či inej plochy.

Realizácia cestných betónov

Realizácia cestných betónov prebieha pod taktovkou našich stavebných odborníkov. Využívame vlastné stroje a moderné technológie, s dôrazom na použitie špičkových materiálov. Naším cieľom je dodať dohodnuté dielo v stanovenom termíne v čo najvyššej kvalite. O tej sa už presvedčili mnohí jednotlivci aj spoločnosti najmä na západnom Slovensku, ale aj v okolitých krajinách (Maďarsko, Česká republika, Rakúsko).
Pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom.

Komplexné riešenie priemyselných podláh

Priemyselné podlahy