Metličková úprava betónu zvýši jeho bezpečnosť

Metličková úprava betónu predstavuje strojové hladenie betónovej plochy s finálnou protišmykovou úpravou tzv. metličkami. Tento proces je mimoriadne odporúčaný pre exteriérové betónové plochy, obzvlášť parkoviská, chodníky, príjazdové cesty a ostatné vyťaženejšie pozemné plochy, na ktorých hrozí zvýšené riziko pošmyknutia či pádu osôb, ako aj objektov (autá, vozíky a pod.) – a to obzvlášť počas nepríjemného počasia (najmä snehové a dažďové prehánky).

Nemusíte sa obávať, metličková úprava betónu v žiadnom prípade betón nepoškodzuje a ani ho nijakým spôsobom neznehodnocuje. Takýto betón si uchováva svoje kvalitatívne štandardy. Škáry totiž zabraňujú popraskaniu podlahy.

Cenovo dosptupné riešenie

Metličková úprava betónu je cenovo dostupné riešenie, ktoré prispieva k vyššej bezpečnosti väčších aj menších betónových plôch bez zmeny ich kvalitatívnych a úžitkových parametrov.

Je zrejmé, že ak chcete, aby vám betón dlho a spoľahlivo slúžil, skultúrnil priestory a zároveň poskytol primeraný komfort, je odporúčaná dobrá investícia do kvalitného betónu. O ten sa postaráme.

Kontaktujte nás. Radi si vypočujeme vašu predstavu a dohodneme si bezplatnú obhliadku, v rámci ktorej vám odporučíme najvhodnejšie podlahové betónové riešenie pre váš projekt – bez ohľadu na to, či sa týka rekonštrukcie alebo novostavby.

Komplexné riešenie priemyselných podláh

Priemyselné podlahy