Priemyselné podlahy do domácností aj priemyselných objektov či komerčných prevádzok

Aktuálne patria priemyselné podlahy k stavebným trhákom, ktoré už dávno nie sú spájané len s priemyselnými objektmi, v ktorých je podlaha maximálne vyťažená. Okrem skladov, garáží, dielní, parkovacích domov, logistických centier, výrobných hál, autoservisov a podobných priestorov je čoraz častejšia ich aplikácia aj v domácnostiach. Priemyselné podlahy sa totiž perfektne hodia do bytov aj administratívnych, spoločenských, reprezentatívnych a verejných objektov. Prečo? Priemyselné podlahy sú vodotesné, oderuvzdorné, nehorľavé, trváce, rýchlo aplikovateľné a hygienicky aj zdravotne nezávadné. Moderný dizajn a elegantný vzhľad sú ďalšími dôvodmi, pre ktoré sú priemyselné podlahy mimoriadne obľúbené. Zaiste oceníte, že priemyselné podlahy sú ľahko čistiteľné a nevyžadujú si žiadnu špeciálnu údržbu či starostlivosť.

Čo ešte hovorí v prospech priemyselných podláh?

Priemyselné podlahy pohľadovo príťažlivé, príjemné na dotyk a takmer nezničiteľné. Majú vysokú mechanickú, chemickú aj teplotnú odolnosť. Keďže spoľahlivo odolajú rôznym poškodeniam, ich životnosť je rátaná na desaťročia. Vaša investícia rozhodne nevyjde nazmar.

Priemyselné podlahy spĺňajú vysoké nároky, ktoré sú kladené na podlahy.
V Benki Betons garantujeme použite kvalitných materiálov a prvotriednej techniky. Výsledkom sú kvalitné a trváce priemyselné podlahy u vás doma či vo firme alebo na prevádzke.

Komplexné riešenie priemyselných podláh

Priemyselné podlahy