Cementové potery – univerzálna klasika, ktorá nikdy nesklame

Cementové potery sú vhodné do interiérov aj exteriérov, do obytných priestorov aj do komerčných a priemyselných objektov, vrátane garáží a vlhších priestorov. Možno ich aplikovať aj na podlahové kúrenie.

Cementové potery slúžia ako finálne podlahy, príp. aj ako podklady na pokládku rôznych podlahových krytín. Cementové potery sú odporúčaným riešením pre menšie aj väčšie plochy s aktívnym využitím. Podľa dohody je možné ich dokonalé vyrovnanie, príp. úprava do spádu.
Prečo sa cementové potery vyplatia? Výhodou je ich vynikajúca pevnosť a tuhosť, výborná stabilita, perfektná odolnosť a s tým spojená aj dlhoročná životnosť a trvácnosť. Cementové potery majú univerzálne využitie pri rekonštrukciách aj novostavbách (domov, bytov, priemyselných objektov, verejných a spoločenských budov a pod.).

Pri práci používame kvalitné materiály od spoľahlivých dodávateľov, ktoré prispievajú k dlhoročnej životnosti aj odolnosti cementových poterov. Naši šikovní majstri zaistia profesionálnu aplikáciu.

Stavte aj vy na kvalitu, ktorá sa vyplatí a na naše bohaté skúsenosti, ktoré sú zárukou prvotriednej práce. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Dohodnite si s nami bezplatnú obhliadku, na základe ktorej vám vypracujeme cenovú ponuku.

Komplexné riešenie priemyselných podláh

Priemyselné podlahy